Şirketimize Hoş Geldiniz

NEDEN TÜRKİYE?

Coğrafi konum ve tarih

Türkiye, 780 000 km² yüzölçümü genişliğinde ve dört denize sahip bir ülkedir.

Türkiye, jeopolitik konumu, doğal ve kültürel zenginliği, ideal iklimi, uçsuz bucaksız kumsalları, yemyeşil doğası, zengin tarihi geçmişi, eşsiz mutfağı, gelişmiş ulaşım ağı, turizmi, ticareti, eğlencesi ve vaat ettiği sakin yaşam tarzı ile dikkat çekiyor.

Düşük yaşam maliyeti

Türkiye, Avrupa'nın en düşük yaşam maliyetine sahip ülkelerinden biridir. Türkiye bir tarım ülkesidir. Ülkede taze meyve ve sebzelere dört mevsim ulaşmak mümkün. Bu nedenle ülkemizde gıda giderleri çok düşüktür. Ayrıca döviz kuru nedeniyle ülkemizde lüks ve refah dolu bir hayata sahip olabilirsiniz.

Avrupa'nın en ucuz gayrimenkulü

Türkiye'de gayrimenkul sektörü ve inşaat son yıllarda çok iyi gelişmiş durumdadır. Turkey Smart Villa olarak sizlere lüks ve modern villa seçenekleri sunuyoruz. Sizin için yapacağımız villalarda akıllı ev teknolojilerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca kendi konforunuzu ön planda tutarak villanıza istediğiniz yeni özellikleri ekleyebilirsiniz. Üstelik taşınmaya hazır tam donanımlı bir villa sahibi olacaksınız.

Tatiller

Bir otel rezervasyonu yapmak, otellerin programına ve kurallarına uymak, çok sayıda turisti tolere etme ihtiyacı - tüm bunları unutacaksınız. İstediğiniz konuma inşa edeceğimiz villanız ile Türkiye’nin eşsiz doğası ve denizleriyle dilediğinizce tatil hayatı yaşayabilirsiniz.

Oturma izni ve Türk vatandaşlığının elde edilmesi

Türkiye'de evinizi inşa ettiğinizde oturma izni ve vatandaşlık başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece Türk pasaportunun tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin, Türk pasaportunuz ile 72 ülkeye vizesiz, 36 ülkeye ise vize ile seyahat edebilirsiniz. Türkiye'de mülk satın almak size vatandaşlığına başvurma hakkını elde etmenin yanı sıra karlı bir yatırım yapma imkanı da verir.

Emeklilik

Türkiye, emeklilerin emeklilik hayatı için en çok tercih ettiği ülkelerden biridir. Yurt dışında emekli olan kişiler, Türk vatandaşı olduklarında Emeklilik Programı'ndan yararlanabilirler. Düşük yaşam maliyetleri sayesinde emekliler burada diğer Avrupa ülkelerine göre emekli maaşlarıyla daha rahat yaşayabiliyor. Dolayısıyla maddi sıkıntıları dert etmeden emeklilik hayatınızı yaşayabilir, Türkiye'nin güzelliklerinin tadını çıkartabilirsiniz.

Привет
Merhaba
المدرسة الثانوية
Hello
Please choose language