Şirketimize Hoş Geldiniz
Ana Sayfa Villalar PERA-01 100 m²
PERA-01 100 m²
$ 125,000.00
Dublex evler, Modern Taş Villalar

Pera-01 projesi asma katlı olarak taş ve camın zarafetini gözler önüne sermekte olan bir tasarımdır. Zemin katta gündüz bölümü planlanmıştır. Giriş kapısından girince sol tarafta tuvalet, karşımızda büyük camları olan salon yer almaktadır. Salon kısmı mutfak ve yemek bölümü ile birleştirilmiştir. Ayrıca dış kısımda kullanılan taş salonda da devam ettirilerek salon ve teras bir bütünlük sağlamıştır. Asma kata ahşap merdivenlerle çıkış yapılmakta olup bir adet yatak odası yer almaktadır.

Proje Bilgileri

 

Villa projelerimizde isteğinize özel çalışmaları yapabiliyoruz. Bahçe Peyzajı, Bahçe Duvarları, Otopark, Isıtma-Soğutma sistemleri, veranda ve havuz gibi isteklerinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca iç mimarımız ile onlarca seçenek arasından evinizi istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

 

Yapı Cinsi: BETONARME

Anahtar Teslim Süresi

Arsa alımı ve gerekli evrakların tamamlanması, villa ücretinin peşin ödenmesi, temel üstü ruhsat alındıktan sonra 12 aydır. Fiyata KDV dahil değildir.

İç mimar desteği ücretsiz olarak verilecektir. Bu hizmetimizden evinizin iç dekorasyon, beyaz eşya ve mobilya seçimlerini yapabileceksiniz. Seçeceğiniz ürünler villa ücretine dahil olmayacaktır.

Aşağıda belirtilen Seçimleriniz villa fiyatımıza dahildir. Fiyata dahil edilen teknolojik özelliklerde  marka seçimi yapılamaz. 

Villa projesinde fiyata dahil olan seçim yapacağınız uygulamalar;

İç ve Dış Duvar Rengi, Seramik, Mutfak, Cam Pencere, Kapılar, Banyo, Tuvalet.

Villa projesinde fiyata dahil olan teknoloji uygulamaları;                  

Aydınlatma, Perde/Panjur Kontrol sistemi, İklimlendirme, Güvenlik, Ultraviyola Dezenfeksiyon Sistemi, Multimedia Filtrasyon Sistemi, Triasoft MIDI Kabinet Yumuşatma ve Filteasyon Sistemi, Solar Teknoloji, Merkezi Sistem Elektrik Süpürgesi, Altyapı Uygulaması.

Aşağıda belirtilen Seçimleriniz villa fiyatımıza dahil değildir;

Havuz, Kapalı Otopark, Kış Bahçesi, Bahçe Peyzajı, Bahçe Duvarları villa fiyatına dahil edilmemiştir. İstediğiniz ölçülerde havuz, kapalı otopark ve diğer seçenekleri satın almak isterseniz villa ücretine eklenecektir. Arsanızın uygunluğuna göre size seçenekleri sunacağız. Fiyata dahil olmayan uygulamaları ücretinin satın alınması durumunda projeye dahil edilecektir.

Evrak Süreci

Resmi makamlardan alınacak izinlerde çıkacak masraflar ve toparlanacak belgelere ödenecek ücretler, alt yapı işleri, proje imzaları, harçlar, dahil değildir. 

Bu Projenin

Arsanıza uygun olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız arsanızın imar durumunu gösteren belgeyi tarafımıza iletirseniz, uygun olup olmadığı hakkında bilgi verebiliriz.

Bu proje hakkında sormak istediğiniz bir konu varsa bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kendi Arsama Yaptırmak İstiyorum

Teknolojik Özellikler

Aydınlatma

 • Aç-Kapa kontrol ile; evin istenilen herhangi bir yerinden buton ya da dokunmatik panel üzerinden tüm aydınlatmaların açılıp kapanabilmesi,

 • Dimmerlı aydınlatma kontrolü ile; mum ışığı ayarında bir akşam yemeği, iyi aydınlatılmış bir çalışma ortamı ya da bir şeyler okumak için en ideal ışık seviyesini ayarlayabilme,

 • Senaryolar oluşturularak tek bir dokunuşla istenilen ambiyansın oluşturulması (yemek, sohbet, okuma gibi aydınlatma senaryoları),

 • Varlık detektörleri ile; Hareket detektörüne nispeten daha hassas bir algılama ile aydınlatma kontrolü ve enerji tasarrufu sağlanması,

 • Aydınlık sensörü sayesinde hava kararınca istenilen aydınlatmaların açılmasının, hava aydınlandığında kapanmasının sağlanması,

 • Tüm mahallerin aydınlatma sisteminin açık veya kapalı olmasıyla ilgili durum bilgilerinin dokunmatik ekran üzerinden görülebilmesi ve kontrol edilebilmesi,

 • Oda veya kat bazında aydınlatma kontrolü,

 • Tüm prizleri kontrol imkanı,

 • Brightness Sensor ile; Gözlerinizi rahatsız etmeyecek aydınlık seviyesini otomatik olarak ayarlama

 • Timer ve Lojik özellikleri ile; kullanıcı hatalarını önleyecek zamanlama ve mantıksal kontrollerle enerji tasarrufu…

Perde/Panjur

 • Perde/Panjur Kontrolü ile; evin istenilen herhangi bir yerinden buton ya da dokunmatik panel üzerinden tüm perdelerin açılıp kapanabilmesi,

 • Brightness Sensor ile isik sensöru sayesinde algılanan ışik seviyesine göre perde-panjurların pozisyonu otomatik olarak ayarlanır. Sıcak yaz günlerinde binanızdaki gölgeleme otomatik olarak sağlanır.Ya da kıs mevsiminde hava erkenden karardığında ısı yalıtımlı panjurlar otomatik olarak pozisyonlarını kendisi ayarlayabilir

 • Weather Statıon sayesinde hava kararınca istenilen aydınlatmaların açılmasının, hava aydınlandığında kapanmasının sağlanması,

 • Senaryolar oluşturularak tek bir dokunuşla istenilen ambiyansın oluşturulması (yemek, sohbet, okuma gibi Perde/Panjur senaryoları),

İklimlendirme

 • İklimlendirme kontrolü sayesinde; bölümlerin sıcaklığı en makul düzeyde tutulur. İstenilen sıcaklık değeri akıllı anahtarlar üzerinden yapılabildiği gibi, değişen koşullara göre merkezden ayarlanabilir, odalara kullanım sınırlamaları getirilebilir.

 • Bu kontrolleri yaparken odanın mimari konseptine uygun, termostatlı akıllı anahtarlar ile hem aydınlatma hem iklimlendirme hem senaryolar gibi tüm fonksiyonları bir arada kullanabilme imkanı…

 • Klima ve Fancoil sistemlerinin tamamında, oda bazında veya evin tamamında kontrol edilmesi,

 • Isıtma sistemlerinde açma kapama kontrolü, oda bazında kontrol yapılabilmesi,

 • Ev dışındayken uzaktan açıp kapayabilme imkanı,

 • Gece ve gündüz veya istenilen saatler de ihtiyaca uygun ayrı ayrı sıcaklık seviyeleri

 • Odada kimse yoksa stand by sıcaklık seviyesi..

 • Merkezden izleme ve kontrol etme.

 • Iphone, Ipad, android gibi mobil cihazlar üzerinden evinizdeki tüm sistemlerin durum bilgisini alıp buna göre evin içinden veya dışından eviniz ile ilgili her oda için aydınlatma, ısıtma/soğutma, perde kontrollerini yapabilirsiniz.

Güvenlik

 • Çeşitli bölgelerde hareket dedektörlü koruma,

 • Yangın, gaz, duman dedektörleri ile koruma,

 • Su basma sensörleri ile su kaçaklarına müdahale edilmesi,

 • Dokunmatik panel üzerinden alarm kurma ve devreden çıkarma imkanı,

Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemi

ECOLINE serisi evsel ve endüstriyel suların arıtılmasında kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Sudaki mikroorganizma, bakteri ve virüsleri öldürücü etkisi bulunmaktadır. Ultraviyole Su Arıtma Sistemlerimiz suyunuzun kimyasal ve fiziksel yapısını bozmadan Minimum 30.000 mwattsn/cm 2 dozdaki UV mor ötesi ışığı ile tüm bakteri virüs ve mikroorganizmaları 99.99% oranında dezenfekte eder.

Solar Teknoloji

Güneş enerjisinin belki de en önemli avantajlarından birisi de hiçbir ulaştırma harcaması gerektirmeden her yerde depolanabilmesidir. Bu durum diğer enerji türlerinde görülebilen maliyet arttırıcı problemleri de tamamen ortadan kaldırmaktadır. Solar Teknolojisi ile üretilecek elektrik aydınlanma, ısınma, banyo ve mutfakta kullanılmak üzere sıcak su üretimi ve diğer ihtiyaçlar için kullanılacaktır.

Multimedia Filtrasyon Sistemi

Tam otomatik multimedya filtrasyon sistemleri, ham suyun filtre edilerek kendisinden sonra monte edilecek sistemlerin korunması amacıyla kullanılacaktır. Tam otomatik multimedya filtrasyon sistemleri, sudaki demir, kaba tortu, partikül, askıda katı madde ve bulanıklığa neden olan maddeleri fiziksel olarak arıtarak suyunuzu kullanılabilir hale getirir. Sahip olduğu özel filtrasyon katmanları sayesinde daha az basınç kaybı ve daha uzun filtrasyon ömrü ile 20 mikron filtrasyon hassasiyeti elde edilir.

Triasoft MIDI Kabinet Yumuşatma ve Filtrasyon Sistemi

Bu sistem, yüksek kaliteli reçinesi sayesinde ileri seviyede kireç giderimi sağlar. Böylece sert suların yol açtığı zarar ve rahatsızlıklar engellenmiş olur. Sistemimiz yumuşatma, filtrasyon, ve demir giderimi olarak dizayn edilmekte, zaman kontrollü çalışarak geçen su miktarına göre rejenarasyon sağlamaktadır.

Merkezi Sistem Elektrik Süpürgesi

Sıradan süpürgeler, ortamdan aldığı toz içerisinde gözle görülemeyen arcadien polen vb. mikropları havaya tekrar dağıtırlar, bu mikroplar soluma yoluyla ciğerlerinize yapışır ve çeşitli hastalıklara sebebiyet verir. Merkezi süpürgeler ise toplamış oldukları tozu yaşam ortamınızdan uzaklaştırarak sizlere sağlıklı ve temiz yaşam ortamları sağlar. Üstelik merkezi süpürgeler çok düşük ses ile çalışarak sizlere rahatsızlık vermezler.

Altyapı Uygulaması

Sıhhi tesisatlar da özel tesisat yöntemi uygulayarak tesisat borularında zaman ile oluşacak arızalardan dolayı banyo ve tuvaletlerin kırılmasına gerek kalmayacak.

Görseller

Hello
المدرسة الثانوية
Привет
Merhaba
Please choose language